Pytania

Drogi Czytelniku!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące – lub też nie – opowiadania, możesz zadać je właśnie tutaj. Obiecuję odpowiedzieć na każde z nich J

3 komentarze:

 1. Hej 😉
  Bardzo podoba mi się to jak piszesz. Całe opowiadanie jest świetne. Tak przypadło mi do gustu, że jednym tchem przeczytałam wszystko to, co zostało do tego momentu opublikowane. Mam tez więc do ciebie pytanko: Kiedy (i w ogóle czy) będzie kolejny rozdział? Zauważyłam, że ostatni do tej pory jest z kwietnia i mam nadzieję, że to po prostu chwilowa przerwa i niedługo pojawi się nowy post.😊Ja przynajmniej czekam na niego z niecierpliwością.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję postarać się, żeby był już niedługo. Właśnie wzięłam się za pisanie go i mam nadzieję, że pójdzie szybko, bo mam dużo pomysłów na niego :)
   Ogólnie to przepraszam, że tak długo nic nie pisałam, ale mam jakiś zastój twórczy i nie potrafię wydusić z siebie sensownego zdania, nawet nie wchodziłam przez ten czas na swoje blogi
   Również pozdrawiam xx

   Usuń
 2. Cześć!
  Ostatnio zaczęłam czytać twoje opowiadanie i bardzo przypadło mi do gustu. Spodobał mi się sposób w jaki piszesz. Przeczytałam wszystkie dostępne rozdziały i czuję straszny niedosyt, kiedy zobaczyłam, że nie ma kolejnych, a skończyłaś ostatni rozdział w tak niespodziewanym momencie, że ahh płakać mi się chce. Z chęcią przeczytałabym dalszy ciąg i nie mogę się doczekać kiedy dodasz kolejny rozdział. Właśnie i tu jest moje pytanie, czy w ogóle planujesz napisać te opowiadanie do końca? Czy może je zawieszasz na jakiś czas, ponieważ zauważyłam, że ostatni dodany rozdział był w kwietniu 2017 roku. Mam nadzieję, że dodasz ciąg dalszy, ponieważ nie wyobrażam sobie, abyś nie skończyła tego opowiadania.
  Pozdrawiam cieplutko,
  Lirveni-A.W

  OdpowiedzUsuń